Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

K&M- SESJA W MAGNOLIACH

Para: Karolina i Marcin
Fotograf Ślubny: www.MarryYou.eu
Zaproszenia: Decoris Weeding Collection
Suknia: Juda & Pietkiewicz
Buty: Showroom Ksis
Biżuteria: Novia Blanca
MakeUP: Kasia Konopa PINK MINK Studio - Vegan Make Up
Miejsce:Ogród Botaniczny w Powsinie

Kwitnące magnolie to niekwestionowane królowe wiosny. Ich duże tulipanowe kwiaty zachwycają nas już od kwietnia. Żaden inny krzew czy drzewo nie kwitnie tak spektakularnie.
To właśnie malownicze krzewy różowej magnolii stały się tłem do sesji plenerowej Karoliny i Marcina.
W wyjątkowy sposób podkreślały urodę Panny Młodej, ubranej w zjawiskową suknię od duetu Juda&Pietkiewicz. Model sukni który ma na sobie Karolina to Mabel. Jest idealny na romantyczny ślub. Jako dodatki do sukni Karolina wybrała delikatne kolczyki i bransoletkę marki NOVIA BLANCA. W wybranym zestawie, cyrkonie o markizowym szlifie pięknie odbijały światło i sprawiały, że biżuteria lśniła wyjątkowym blaskiem. Dopełnieniem stroju Panny Młodej były eleganckie baletki od marki Ksis, Buty w metalicznym odcieniu złota wykonane zostały z szalenie miękkiej skóry, a całość dopełniła efektowna broszka z przodu buta.
Niesamowity makijaż Karoliny wykonała Kasia z PINK MINK Studio - Vegan Make Up, postawiła na naturalność i podkreślenie wyjątkowych oczu Panny Młodej odrobiną błysku. Efekt ten uzyskała przez delikatne zaznaczenie kości policzkowych oraz nałożenie na powieki błyszczącego, złotego cienia. Usta Karoliny podkreśliła delikatną pomadką w kolorze naturalnego różu.
Marcin na tę wyjątkową okazję wybrał klasyczny garnitur w kolorze modnego w ostatnim czasie granatu. Czarne mokasyny, złoty zegarek oraz wzorzysta poszetka były idealnym dopełnieniem stroju Pana Młodego.
Zaproszenia wykonała firma Decoris Wedding Collection. Nawiązują one do motywów botanicznych, łącząc się z ciekawą kolorystyką w delikatną, a jednocześnie interesującą całość.
Sesja była realizowana w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie, gdzie znajduje się jedna z największych kolekcji magnolii w Polsce – ponad 300 egzemplarzy.


Nasza sesja została opublikowana na Zankyou Weddings!!!
https://www.zankyou.pl/p/stylizowana-sesji-w-magnoliach-zobacz-ja-tylko-u-nas
#top fotograf białystok #dobry fotograf ślubny białystok #dobry fotograf ślubny warszawa #sesja ślubna #sesja narzeczeńska #jasne zdjęcia ślubne #suknia ślubna #dekoracje weselne #podlasie #ślub za granicą #sesja plenerowa za granicą #fotograf ślubny na Cyprze #Santorini #magnolie #ogród botaniczny powsin #decoris wedding collection #juda pietkiewicz #showroom ksis #novia blanca #biżuteria i buty ślubne #vegan makeup