Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

A&D- SESJA NA PUSTYNI W AUSTRALII

Para: A&D
Fotograf: Edyta, www.MarryYou.eu
Miejsce: Anna Bay, Australia

Myśląc o Australii, myślałam jak o końcu świata. Doba spędzona w podróży, potwierdzała to. Zmęczenie dawało się we znaki.
Przeglądając sesje ślubne wykonane na pustyni Błędowskiej, miałam nadzieję, że będę miała okazję robić zdjęcia w takim otoczeniu.
Słońce i piasek to zdecydowanie moje klimaty.

Na wschodnim wybrzeżu Australii, spotkałam A&D, zakochanych w sobie po uszy. Miło było na nich patrzeć.
Miejsce sesji narzeczeńskiej- Anna Bay, zachwyca. Piasek tak drobny, że aż zdumiewający.
Przy lekkim podmuchu, znajdował się już w każdej kieszeni :)
Koniec świata...szybko okazało się, że jest to początek, również z tego powodu, że rok 2019 rozpoczęliśmy jako jedni z pierwszych na świecie :)
E
#top fotograf białystok #dobry fotograf ślubny białystok #dobry fotograf ślubny warszawa # podlasie # ślub w plenerze # ślub plenerowy # ślub na wyspie # jasne zdjęcia ślubne # sesja ślubna # sesja narzeczeńska # sesja w sadzie # ślub plenerowy w sadzie # boho ślub # fotograf kolno zambrów mazury łapy ostrołęka łomża # fotograf ostrów mazowiecka # sesja na pustyni # suknia ślubna # dekoracje weselne # ślub za granicą # sesja plenerowa za granicą # ślub za granicą # sesja narzeczeńska na pustyni # anna bay # ślub w australii