Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

E&G- SESJA NARZECZEŃSKA NA CYPRZE

Para: Ewa i Gabriel
Miejsce: Larnaka, Cypr
Dekoracje: Diamentowy Ślub
http://www.diamentowyslub.pl
Zaproszenia Ślubne: Soap Bubble
www.soapbubble.pl
Fotograf na Cyprze: Edyta, MarryYou.eu

Piękny Cypr- nikt nie daje tu wiary Homerowi, że grecka bogini miłości i piękna- Afrodyta, była córką Zeusa i Diony. Na dowód pokazują punkt na mapie, który nazywa się Petra tou Romiou, miejsce gdzie wyłoniła się z piany morskiej.
Bogini zdaje się patrzeć na wszystko łaskawym okiem. Kiedy z restauracji dobiega Zorba, wydaje się, że czas płynie tu wolniej...
Pod słońcem Cypru wykonałam sesję narzeczeńską fantastycznej Parze, która już szykuje się na swoje wielkie greckie wesele.
#top fotograf białystok #dobry fotograf ślubny białystok #dobry fotograf ślubny warszawa #sesja ślubna #sesja narzeczeńska #jasne zdjęcia ślubne #suknia ślubna #dekoracje weselne #podlasie #ślub za granicą #sesja plenerowa za granicą #cypr #larnaka #lordos beach hotel #fotograf ślubny na Cyprze #wielkie greckie wesele #ślub na Cyprze #Zorba #ślub w grecji # wedding photographer in Cyprus #a great Greek wedding# wedding in Cyprus # wedding in Greece