Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

K&P- SESJA NARZECZEŃSKA W PORTUGALII

Para: Kamila i Patryk
Miejsce: Algarve, Portugalia
Fotograf: www.MarryYou.eu , Edyta i Jakub Jurkowski
Zaproszenia ślubne: Decoris Wedding Collection
https://web.facebook.com/Decoris-Wedding-Collection-405187249559005/?fref=ts


Owoce morza smakowane przy melancholijnych dźwiękach muzyki fado, degustacja porto, słone powietrze i słońce które o zachodzie zanurza się w Atlantyku.
Przylądek Cabo da Roca zdobi tablica z napisem „Aqui, onde a terra se acaba e o mar começa”, czyli „gdzie ląd się kończy, a morze zaczyna”. W dawnych czasach ludzie wierzyli, że Portugalia- najdalej wysunięte na zachód państwo Europy, to miejsca gdzie kończy się świat.
Koniec to świetne miejsce aby wyruszyć w nieznane. To właśnie stąd statki wypływały w długie podróże w poszukiwaniu nowych lądów. Czuje się tu tęsknotę za nieznanym, jednak życie toczy się bez mozołu i smutku.
To właśnie tu miałam przyjemność wykonać sesję narzeczeńską Kamili i Patryka.
Zaproszenia ślubne w stylu Boho, przygotowała firma Decoris Wedding Collection.
Proste w formie, wykonane z eco papieru, z piękną kwiatową grafiką, przewiązane jutowym sznurkiem. Rewelacyjnie wpasowały się w klimat i współgrały z czerwoną sukienką.
#top fotograf białystok #dobry fotograf ślubny białystok #dobry fotograf ślubny warszawa #sesja ślubna #sesja narzeczeńska #jasne zdjęcia ślubne #suknia ślubna #dekoracje weselne #podlasie #ślub za granicą #sesja plenerowa za granicą #decoris wedding collection #ślub w portugalii #fotograf ślybny w portugalii #mywedd #sesje zagraniczne # zaproszenia ślubne