Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

S&M- SESJA ŚLUBNA W NORWEGII

Para Młoda: Sara i Mats
Fotograf: Edyta Borowska, www.MarryYou.eu
Makijaż / MUA: Ania Kalinowska
Ręcznie robione zaproszenia ślubne: Decoris Wedding Collection
https://web.facebook.com/Decoris-Wedding-Collection-405187249559005/?fref=ts
Miejsce: Sarpsborg, Norwegia


Fascynująca, niepowtarzalna, tajemnicza. Długo jeszcze można by wymieniać określenia używane w odniesieniu do norweskiej przyrody. Jedno jest wspólne – zawsze są to wyrazy najwyższego zachwytu. Surowe piękno, tu natura uderza dostojeństwem, szlachetnością i powagą. Nie przeszkadza jej to jednak w oczarowaniu.
Sesję ślubną wspaniałej pary- Sary i Matsa miałam przyjemność wykonać w tych właśnie wyjątkowych okolicznościach przyrody.
Zaproszenia na tą okazję, przygotowała firma Decoris Wedding Collection, którą osobiście uwielbiam!
Przedstawione w sesji zaproszenia ślubne to ich najnowsza propozycja. Proste w formie, wykonane z eco papieru zaproszenia w postaci 3 kart, przewiązane jutowym sznurkiem z dodatkiem naturalnego serduszka z kory. Całość uzupełnia koperta z wyklejką z inicjałami młodej pary i skromnym ornamentem.
#top fotograf białystok #dobry fotograf ślubny białystok #dobry fotograf ślubny warszawa #sesja ślubna #sesja narzeczeńska #jasne zdjęcia ślubne #suknia ślubna #dekoracje weselne #podlasie #ślub za granicą #sesja plenerowa za granicą #ślub w norwegii #skandynawski #wesele oslo #sarpsborg #decoris wedding collection #papeteria ślubna zaproszenia