Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

E&G- ŚLUB NA CYPRZE

Couple:/Para: Ewa i Gabriel
Place/Miejsce: Cypr, Larnaka, Lordos Beach Hotel
Wedding photographer on Cyprus/Fotograf ślubny na Cyprze:
Edyta, MarryYou.eu


Zastanawialiście się kiedyś czy 'wielkie greckie wesele' faktycznie jest czymś niespotykanym? :)
Czekałam z niecierpliwością na ślub na Cyprze i dziś mogę odpowiedzieć na to pytanie: oczywiście, że tak!

Wyobraź sobie wyspę wiecznego słońca. Biało niebieskie domki, ciepły wiatr, z oddali słychać Zorbę, a Ty popijasz ouzo, siedząc pod palmą.
Już tu jesteś?
Witamy na Cyprze! :)

Ewa i Gabriel to fantastyczna Para, miałam okazję poznać ich podczas sesji narzeczeńskiej na Cyprze.
Miło było widzieć ich ponownie i uczestniczyć w ich wielkim dniu.
Ślub odbył się w klimatycznej świątyni w Xylofagou, natomiast na zabawę do rana, Para zaprosiła swoich gości na polsko-greckie wesele do Lordos Beach Hotel.

Dla fotografa, podczas reportażu ślubnego, nie ma nic bardziej wymarzonego od połączenia pięknej, kochającej się Pary Młodej, gości którzy dobrze się bawią i wyjątkowego miejsca, które tworzy tło do dziejących się wydarzeń.
Z roku na rok, lista pięknych miejsc na wesele powiększa się, co niezmiernie nas cieszy. Cieszy nas również fakt, że coraz częściej mamy przyjemność w takich miejscach pracować.
#top fotograf #dobry fotograf ślubny warszaw #sesja ślubna #sesja narzeczeńska #jasne zdjęcia ślubne #suknia ślubna #dekoracje weselne #podlasie #ślub za granicą #sesja plenerowa za granicą #fotograf ślubny na Cyprze #Santorini #cypr #larnaka #lordos beach hotel #fotograf ślubny na Cyprze #wielkie greckie wesele #ślub na Cyprze #Zorba #ślub w grecji # wedding photographer in Cyprus #a great Greek wedding# wedding in Cyprus # wedding in Greece