Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

M&T- ŚLUB POLSKO WIETNAMSKI

Para: Marta i Tomasz
Fotograf ślubny Edyta Borowska, MarryYou.eu
Miejsce: Avilla Warszawa
Film: MS Studios

Panna Młoda która zadba o każdy szczegół na weselu to skarb. Nie tylko dla męża, ale i dla fotografa :)
Z wielką przyjemnością patrzyło się na perfekcyjnie dobrane dodatki, od stylizacji Państwa Młodych, przez sukienki Druhen, po wystrój sali weselnej.
Pudrowy róż nie bez powodu jest topowym kolorem pojawiającym się w wiązankach ślubnych. Ten pastelowy odcień ma wiele zalet, doskonale oddaje romantyczny charakter uroczystości i pięknie komponuje się ze ślubną bielą.
Delikatne piwonie uznawane są za symbol szczęścia i dobrobytu. Ozdoba z tego samego gatunku kwiatów, stworzyła niebanalny duet z butonierką Pana Młodego.
Poza tym, na marynarkach Panów, można było zauważyć przypinki z symbolami superbohaterów :)

Cudowni ludzie i fantastyczna atmosfera, tak przebiegł ten dzień, co wiedzą goście. Pozostałych zapraszam do obejrzenia fotorelacji z dnia kiedy Marta i Tomasz, powiedzieli sobie ‘Tak!’.
#top fotograf białystok #dobry fotograf ślubny białystok #dobry fotograf ślubny warszawa #sesja ślubna #sesja narzeczeńska #jasne zdjęcia ślubne #suknia ślubna #dekoracje weselne #podlasie #ślub za granicą #sesja plenerowa za granicą #avilla Ożarów #ślub polsko wietnamski