Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

A&P-ŚLUB W PLENERZE

Para: J&P
Fotograf: Edyta, www.MarryYou.eu
Miejsce: Lipowy Most Golf Park
Make up: Marta Gąska Make Up
Video: www.momentstudio.com.pl/
Muzyka: Dj Szpila
Suknia: Milla Nova

Ślub w plenerze zawsze zachwyca. Klimat tej chwili tworzą ludzie i otaczająca przyroda, która jest najpiękniejszym tłem dla odbywających się wydarzeń.
Każdy Ślub w plenerze jest wyjątkowy, wzruszający i urzekający. Jeśli zastanawiacie się nad uroczystością na świeżym powietrzu, gwarantuję, że będzie niepowtarzalna i niezapomniana, zarówno dla Was jak i dla gości.

Schowana pośrodku lasu, w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej, piękna zielona wyspa. Lipowy Most- Miejsce na mapie ślubnych obiektów niezwykłe i zdecydowanie jedno z moich ulubionych.
Będąc w Lipowym Moście ma się wrażenie, że czas płynie wolniej, a kołyszące się na wietrze drzewa potęgują uczucie pewnej miłej refleksji. Wszystko to w połączeniu z dniem ślubu, który może kojarzyć się ze stresem, pokazuje tylko, jak wyciszający wpływ na człowieka ma przyroda.

Zapraszam Was do obejrzenia 100 wybranych zdjęć z tego pięknego dnia, a Młodej Parze jeszcze raz, wszystkiego najlepszego!
Huuura!!!! ;)
#top fotograf białystok #dobry fotograf ślubny białystok #dobry fotograf ślubny warszawa # podlasie # ślub w plenerze # lipowy most # ślub plenerowy lipowy most golf park # ślub na wyspie # jasne zdjęcia ślubne # sesja ślubna # sesja narzeczeńska # sesja w sadzie # ślub plenerowy w sadzie #boho ślub # fotograf kolno zambrów mazury łapy ostrołęka łomża # wesele w lipowym moscie # ślub w plenerze # suknia ślubna # dekoracje weselne # ślub za granicą # sesja plenerowa za granicą # milla nova liana